Walentynki w Zatoniu

 

3 ATRAKCJE

     Święto zakochanych i w ogóle miłości, to czas kiedy chcielibyśmy osobie lub osobom wyrazić swoje uczucie lub po prostu zrobić przyjemność. Jest na to wiele sposobów, ale jeśli chcecie podpowiemy Wam jeden z nich.

PRZYJEDŹCIE DO PAŁACOWEJ KAWIARNI

BO TAM CZAKA NA WAS AKCJA  3 X P

1. Na Walentynki, w „Cafe Orangerie” będzie specjalne na ten dzień MENU. Walentynkowy tort, browni z wiśniami i serce z masy czekoladowej z nadzieniem malinowym.

       

2. Każdy kto zrobi zakupy powyżej 40 złotych, będzie mógł z naszej pałacowej witryny wybrać sobie dowolną porcelanę: filiżanki, talerzyki czy dzbanuszki. Pani Renata chciała się z Wami podzielić piękną porcelaną, którą kolekcjonowała przez lata  z nadzieją, że picie kawy czy herbaty będzie sprawiało Wam przyjemność. Uwierzcie, że są jeszcze tacy ludzie.

 

3. Miłość nie jedno ma imię, więc będzie również puszka dla naszego zatońskiego przyjaciela, który uległ ciężkiemu wypadkowi. Każdy kto wrzuci do puszki datek i poda swój nr telefonu, będzie brał udział w losowaniu pięknej akwareli Krzysztofa Szpakowskiego ( oprawiona gotowa do powieszenia) z widokiem Zatonia. A zatem 3 X P !

           PYSZNOŚCI

                                       PORCELANA

                                                                  PIĘKNA   AKWARELA